Poleasingowe

  • Więcej parametrów Mniej parametrów
Aukcje serwisu

ACORD PC 4500 KURTYNOWA

  • Rok produkcji: 2011
  • Nr rej.: FZ94446
  • Typ: KURTYNOWA
Aktualna cena

12 850 PLN

Ilość ofert: 0

Rodzaj aukcji: licytacja

2 dni (Data zak. 2020-10-22)
Komorniki k/Wrocławia, Lipowa 2 Santander Leasing SA

ACORD PC 4500 Kontenerowa

  • Rok produkcji: 2011
  • Nr rej.: FZ94445
  • Typ: KONTENEROWA
  • Kolor: Niebieski
Aktualna cena

12 500 PLN

Ilość ofert: 0

Rodzaj aukcji: licytacja

2 dni (Data zak. 2020-10-22)
Komorniki k/Wrocławia, Lipowa 2 Santander Leasing SA

Popularne aukcje

VOLKSWAGEN PASSAT SEDAN

VOLKSWAGEN PASSAT SEDAN
33 900 PLN 10 godzin

BMW SERIA-3 SEDAN

BMW SERIA-3 SEDAN
39 500 PLN 10 godzin

BMW SERIA-5 SEDAN

BMW SERIA-5 SEDAN
69 900 PLN 10 godzin

Naczepy i przyczepy

Używane naczepy i przyczepy samochodowe poleasingowe i powindykacyjne. Aukcje i licytacje internetowe


Na platformie aukcyjnej Poleasingowe.pl nie mogło zabraknąć oczywiście naczep i przyczep samochodowych. To naturalne uzupełnienie bogatej oferty samochodów i ciągników siodłowych poleasingowych, dostępnych na internetowych aukcjach prowadzonych na platformie poleasingowe.pl.


Podobnie jak pozostałe pojazdy i urządzenia oferowane na Poleasingowe.pl, przyczepy i naczepy poleasingowe posiadają wiele zalet skłaniających potencjalnych klientów do ich zakupu. Oczywiście jest to cena, do dziesięciu procent niższa niż w przypadku analogicznego sprzętu pochodzącego z innych źródeł. Także uzyskiwana obligatoryjnie faktura VAT zamiast umowy kupna-sprzedaży jest niezwykle istotna, szczególnie dla małych i średnich firm planujących zakup. Po prostu daje to im wymierne oszczędności!


Korzyści finansowe przy ich zakupie to tylko część zalet, jakie posiadają przyczepy i naczepy poleasingowych i powindykacyjnych. Sprzęt ten jest zdecydowanie młodszy niż podobny, pochodzący z innych źródeł. Widać to szczególnie w przypadku przyczep i naczep powindykacyjnych. Ich wiek nie przekracza z reguły dwóch lat.


Oczywiście wiek to nie wszystko. Liczy się faktyczny stan techniczny przyczepy czy naczepy. A ten jest w pełni udokumentowany. Podobnie jak historia ewentualnych szkód powypadkowych. Dodatkowo kupujący ma pewność, że przeglądy i naprawy wykonywane były w autoryzowanych serwisach. Wszystko to wynik wymogów, jakie stawia przed leasingobiorcą leasingodawca. Podobnie jak stan techniczny, w pełni udokumentowane jest pochodzenie przyczepy czy naczepy, przez co kupujący nie jest narażony na zakup przyczepy czy naczepy z nielegalnego źródła.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta